28.10.2022 – Konwersatorium mgr Barbara Szymańska-Markowska

Polskie Towarzystwo Fizyczne Oddział w Katowicach

mgr Barbara Szymańska-Markowska wraz z uczniami

wygłosi wykład w języku polskim pt.

Czy na fizykę jest metoda?

W czasie konwersatorium odpowiemy na pytanie przedstawione w temacie i pokażemy w jaki sposób możemy ciekawie pracować na lekcjach fizyki. Wystąpienie będzie miało formę interaktywnego pokazu z udziałem uczniów.
Zaprezentujemy autorskie projekty wykonane przez uczniów oraz takie, które powstały przy współpracy z Wydziałem Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Pałacem Młodzieży w Katowicach.

Konwersatorium odbędzie wyjątkowo w piątek 28.10.2022 r. o godz. 1600 w budynku Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Badań Interdyscyplinarnych i Edukacji.
Do transmisji w Teams można się będzie łączyć od godz. 15:30.

Link do konwersatorium: MS Teams.
Dostęp możliwy jest również przez przeglądarkę (np. Edge(Win), Safari(Mac)) i „Poczekalnię”. Prosimy o podawanie imienia i nazwiska.

ptf_logo